Wpis z mikrobloga

Ku.... Tyle gier mam do ogrania wszystkie zaczęte i nie skończone teraz gram w Wieśka 3 w Assasynie odys wątek główny skończyłem czekam na wszystkie dodatki i wezme season pass pewnie jeszcze spidera nie zacząłem RDR 2 i gdzieś w misji z tym domem przestałem grać. Hellblade: Senua’s Sacrifice do pierwszego Bosa potem odłożyłem też muszę skończyć.
A ja #!$%@? głupi kupiłem sobie TLOU remaster i jeszcze szukam czegoś na obniżkach.. #!$%@? chyba się muszę leczyć i skończyć z tą konsola :X
#gry #ps4 #rdr2 #assassinscreed #persona5 #wiedzmin3 #konsole #untildawn #uncharted
  • 20
@Inveth: to ty chyba nie masz lub nie wiesz w co grać na ps4... skoro tak mówisz... mogę ci sypnąć biblioteka na kilka miesięcy jak masz tyle czasu co ja 2/3h grania dziennie. PC jasne mogę naściągać milion gówno gierek ale to nie oto chodzi..
@Inveth: A czy ja mówię o ekskluzywnych? Widzisz tam coś takiego? bo Wiesiek chyba nie jest. Po prostu wolę wygodnie sobie legnąć w łóżku z kotem na brzuchu i kobietą obok i grać w gierki a że pracuje i mam inne obowiązki gram parę godzin dziennie a dalej kupuje gry jak #!$%@? i pytam się sam siebie POCO oto chodzi mi w tym wpisie kolego :)
@patoologiaa: ja ps4 tylko dla eskluzywnych kupiłem - bez tego to dla mnie nic nie warty sprzęt. Na PC zmodowane tytuły miażdżą :P Już nie wspominając o wszystkich sieciowych tytułach.

Plus do PC mam podpięty pad od xbox one - polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)