Wpis z mikrobloga

Gdańskie osiedle Orunia Górna z nowym projektem mieszkaniowy. Lada moment ruszy budowa Osiedla Park Emilii zlokalizowanego przy ulicy Dywizji Wołyńskiej na niezabudowanej działce między ul. Strzelców Karpackich i 3 Brygady Szczerbca.

Budynek stanie w sąsiedztwie odnowionego Parku Oruńskiego. Więcej o inwestycji przeczytacie tutaj.

#gdansk #oruniagorna #architektura #budownictwo #nieruchomosci #urbanistyka #skyscrapercity #skyscrapercitycontent #mieszkania
Projekt_Inwestor - Gdańskie osiedle Orunia Górna z nowym projektem mieszkaniowy. Lada...

źródło: comment_s6XItGBeFCSaNbT52sCYup7auEcKaxyA.jpg

Pobierz
  • 8
@Projekt_Inwestor: w tej prestiżowej ofercie żeby była uczciwa brakuje informacji o najgorszej mozliwej komunikacji z centrum (ever) bez szansy na poprawę i że do parku idąc po zmroku warto zaopatrzyć się w latarkę i gaz bo na ścieżce do niego nie ma jeszcze lamp
@chavez1: komunikacja miejska nie jest taka zła w skali miasta: da się dostać busem do centrum lub na Wrzeszcz a pętla nadrabia resztę: w porównaniu do niektórych części Jasienia lub zakątków jak osiedle "Moje marzenie" czy dalszy zachód i południe nie jest tak źle. Z tym gazem nie przesadzaj: przez kawałek jest ciemno, ale nie można powiedzieć, że niebezpiecznie. Zwierzaków trochę biega, ale ludzi agresywnych raczej nie ma.
@bartoszp: do pętli jest przynajmniej kilkanaście minut spacerku stamtąd, tramwaje przed głównym lubią postać w koreczku tramwajowym albo coś się rozkraczy, autobusy jeżdżą jak chcą, nie za często i stoją w korku ulicznym, poza tym cała tamta okolica to jedna wielka osiedlowa strefa, masa równorzędnych i trzeba mocno uważać, w sumie w godzinach szczytu szybszy jest rower przez havla i na kartuską ale potem wrócić górą przez łostowice trzeba mieć krzepę
@chavez1: autem do Tesco jest rzut beretem przez Wilanowską. Rowerem jest skrót przez ten skręt w lewo na Małomiejskiej przez przystankiem Ptasia. Wg mnie poza godzinami szczytu czyli 7-9 i 16-18 połączenia są super. Do pętli ja z Dywizji Wołyńskiej przy skrzyżowaniu z Strzelców Karpackich docieram w 10 minut a nie jestem sprinterem.
@bartoszp: no spoko, ale ja nie mówię rowerem do tesco tylko komunikacją miejska albo autem do centrum, poza tym te widełki szczytu są względne, czasami już o 6 albo 15 jest kocioł, a o alternatywę ciężko