Wpis z mikrobloga

A dodaje w ramach ciekawostki i trochę #chwalesie . Tak wyglada karta dawcy krwi po 5 donacjach. W Anglii po oddaniu krwi siedzi się przez 15min i można zjeść jakieś słodyczy, napić się czegoś ale czekolady się nie dostaje. Ponadto krew oddaje się w kościołach, bądź w innych publicznych miejscach, ja osobiście oddaje krew w loży masońskiej w centrum miasta xD raz na miesiąc NHS (angielski NFZ) przyjeżdża ze sprzętem w to miejsce. Zdjęcie w komentarzu. Po oddaniu krwi dostaje się SMSa o tym gdzie trafiła krew. Bardzo fajna rzecz. Na chwile obecną mam 7 donacji. #krwiodawstwo #krew #uk
Stryjekmod - A dodaje w ramach ciekawostki i trochę #chwalesie . Tak wyglada karta da...

źródło: comment_pytoGarodC6tl1dv2XGh4qYtAE8IUhOv.jpg

Pobierz
  • 46
A to w ramach ciekawostki karta w Szkocji. Dostaje sie ok dwa miesiące po pierwszej donacji. Tutaj oddaje sie krew tylko w wyznaczonych punktach krwiodawstwa albo jak przyjeżdzają do miejsca pracy jezeli szef zorganizuje akcje oddawania krwi. Tak samo jak wyzej mozna sie najeść przy bufecie ze słodyczami ale nie ma limitu czasowego. Często namawiają żeby zostać na dluzej ʕʔ
Amiioy - A to w ramach ciekawostki karta w Szkocji. Dostaje sie ok dwa miesiące po pi...

źródło: comment_ZmkBEk2tooygUrPS12cOJ6l8U57jvWRL.jpg

Pobierz
@revolta: tylko do bajeru. Żadnych profitów. Chyba że masz wypadek i masz kartę przy sobie to ogarną twoją grupę krwi xD

@Senior_Mordino: po 5 donacji dostaniesz brązową kartę, potem srebro i złoto hehe.

@Amiioy: kiedyś po oddaniu krwi od razu wstałem, i pielęgniarka kazała usiąść z powrotem i wstać z jej asystą. Strasznie poważnie biorą te wszystkie procedury bezpieczeństwa. PS: Widzę że ta sama grupa krwi ( ͡°
@Stryjekmod: Tell me about it. Mnie opieprzyli jak zaczelam pompowac zeby pobic rekord oddawania w jak najkrotszym czasie XD
- Jak Pani bedzie uciskac to krew bedzie pompowana szybciej
- Okej, sprawdzmy xD
- EJ PANI PRZESTANIE, CO PANI TAKA BLADA JAK SCIANA
- Ja zawsze taka bylam
- PROSZE SIE NIE WYGLUPIAC, SZYBKO TUTAJ NIECH KTOS PRZYJDZIE KONTROLOWAC
Do konca oddawania krwi bylam glowna atrakcja bo kazda pielegniarka sie patrzyla
@Amiioy: @Senior_Mordino: za tydzień oczywiście trzeba będzie odpowiedzieć na pytania typu czy ma pan HIV, czy uprawiał pan seks za pieniądze itd xD i będzie pytanko o podróże, a byłem w Meksyku w listopadzie więc pewnie dodatkowe 15 pytań będzie. Ja się czuje dobrze po oddawaniu krwi, rok temu oddawałem, i pielęgniarz się spytał czy palę, a że tak, to prawdę powiedziałem i mówi żeby przez 1h nie palić. Ale