Wpis z mikrobloga

#tibia Ja wiem, że pytanie było już na forum i mam użyć opcji szukaj, ale redditowa lista ma chyba jakieś odrealnione przedziały lvlowe to pomyślałem, że zapytam człowieka:
Na co może iść 130 druid tak żeby bić 1v1 i chociaż wyjść bez waste? Mam doświadczenie z dlami, wyrmami (normalnymi) i drillwormami, istnieje coś jeszcze czy magowie muszą albo być w TH albo uciekać przed 10 mobami i rzucać gfb?
  • 12
@Elec "bez waste"
Tak sie nie da, nie na takim lvlu magiczną. Bedzie waste zawsze albo minimalne ale ogromnym kosztem expa. Jezeli chcesz miec 40k/h ale -2k na.waste to spoko ale juz lepiej zrobic sobie rp/ek i dorabiać nim kase
@pixelbox: znalazłem tylko jeden filmik jak 166ms latał na utamie xD byłem kiedyś na grimach z kumplem i z firewallem to jest do ogarnięcia, ale zostaje mi tylko podstawowy vis/flam żeby to bić. ()
@Elec: rowiez polecam bandity, tam to zawsze profit a i exp spoko i takim 130 juz powoli dasz rade. Dobra, doczytalam, ze bez gfb, jak nie zalezy CI na expie to na wróżkach spoko jest jak bohy leca jedne za drugimi :)