Wpis z mikrobloga

To ja już się zgubiłem z tym przysiadem. Że naprawdę w 2019 roku znajduję artykuły (na nie takiem całkiem małej stronce) mówiące, że powyżej 90* jest be? I nawet traktując to jako ćwiczenie uzupełniające? To jak to jest z tym przysiadem w końcu?
https://bieganie.pl/?cat=285&id=5756&show=1
#bieganie #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
Pobierz
źródło: comment_JNETmkmLl4IAJK4c1jEaOhx9O7oxbIO9.jpg
  • 25
@p3sman przecież ja nie mówię że jest to bardzo mocna wada, już to naprawiłem odpowiednimi cwiczeniami. Przecież napisałem że stało się to przez ZŁĄ technikę siadow czytaj za niskie schodzenie
@PonuryMruk z Twojego wpisu wynika, że głębokie przysiady są złe, bo powodują wadę postawy, co jest nieprawdą. One są w twoim przypadku złe (z Twojej winy), bo robiąc atg nie trzymasz poprawnie miednicy w całej razie ruchu (szczególnie na dole).
@p3sman głębokie siady są zle bo nie budują siły, robiąc głęboki siad wypychasz się z dołu i skupiasz się na szybkim "wybiciu" co ma nie wiele wspólnego z progresowaniem w kontekście budowania siły i masy. Między innymi takie zachowania spowodowały u mnie komplikacje co oczywiście nie znaczy że u ciebie będzie podobnie mój przypadek nie jest ogółem