Wpis z mikrobloga

@FX_Zus:

Cały ten wątek poza Loathebem zmieniłbym na "najgorsza karta w HS". RNG potrafiące wygrać i przegrać grę, super zabawa.

Jest wiele fajniejszych kart. Stargazer Luna, Antonidas, Rangnaros Lightlord, Tirion Fordring, Shadow Visions, Curious Glimmerroot, Lyra the Sunshard, The Caverns Below, Edwin Vancleef, Vanish, Electra Stormsurge, Defile, Howlfiend+Treachery jako zestaw, Lord Godfrey, Lord Jaraxxus, Mistress of Mixtures, Sir Finley Mrrgglton, Bloodmage Thalnos, Dirty Rat, Wild Pyromancer, Acolyte of Pain, Coldlight Oracle,
pauleta19 - @FX_Zus: 

Cały ten wątek poza Loathebem zmieniłbym na "najgorsza karta...

źródło: comment_nJHD3oJk9Ch7CC68ZtH7zdgTO6H3YQMx.jpg

Pobierz
@FX_Zus:

To jest jakby nie patrzeć powiązane. Nie wiem jak można się cieszyć z wygranej bo Ragnaros rąbnął w idealny cel, albo MCT przejął najlepszego miniona. Przegrywanie przez te karty tym bardziej nie jest przyjemnym doświadczeniem.
@pauleta19: widzisz nie wszyscy traktują tą grę tak poważnie. Ja np. składam sobie talie pod jakieś śmieszne zagrania nawet nie liczy się dla mnie wygrywanie a sama przyjemność z gry.

Po za tym w tej grze i tak w decydujący jest element losowy, przy dwóch równie dobrych zawodnikach.