Wpis z mikrobloga

Takie wlepki w Radomiu. Fajne, co? A teraz chórem: "obie trony sa takie same, wszyscy jesteście siebie warci!" (Alternatywnie: "bo to na pewno sami nalepiacie").

PS Zdjęcie przedstawia Andrzeja Majdana kopanego przez patolę z Młodzieży Wszechpolskiej, zakłócającej uczczenie przez KOD ofiar czerwca '76 w Radomiu. Prokuratura po 2 latach postawiła panu Majdanowi zarzut "uczestniczenia w bójce".

#patologiazmiasta #bekaznarodowcow #bekazprawakow #dobrazmiana #polityka
Pobierz Andreth - Takie wlepki w Radomiu. Fajne, co? A teraz chórem: "obie trony sa takie sam...
źródło: comment_P7RiFp6TQX7YsbQrf35Ha07L5zpj0clq.jpg
  • 15
mógłbym założyć się o flaszkę że autorem tej ulotki są ugrupowania z przekreślonych znaków umieszczonych na niej ...


@RobertKowalski: Bądź chociaż zdziebko oryginalny i nie powtarzaj po mnie.

#!$%@? straszne kocopoły i #!$%@? ludzi na potęge udając wszystkowiedzącą wojowniczkę o wolność a w dupie byłaś i gówno widziałaś.


@Gensek: Spoko. Popracuj intensywnie kilka lat nad sobą i też tak będziesz mógł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skad
@Andreth: serio trzeba ci tłumaczyć jakie to ma znaczenie?
Btw - zawsze mam polew z dyskusji wojujacych polityków obu stron na mirko xD może 10% to jakieś argumenty czy sensowne wypowiedzi a reszta to „w dupie byłaś gowno widziałaś” albo odpowiedzi w stylu twojej (z reszta nie odbiegająca od twoich standardów) powyżej które ofc nic nie wnoszą :-)
Mirek @Satan696: wyżej zapytał skąd wiadomo, ze to narodowcy a ty obracasz
@Andreth: Młodzież Wszechpolska nie miała z tym nic wspólnego, oni zdolni są jedynie do pokrzyczenia w internecie i wybierania sobie śmieci karierowiczów na prezesów. Za tą akcją stały zupełnie inne organizacje (których członkowie za określanie ich mianem narodowców bili by po japie), ale żeby to wiedzieć trzeba choć trochę orientować się w temacie.
Młodzież Wszechpolska nie miała z tym nic wspólnego


@kidnice: Ze skopaniem Majdana? Serio? A kto to zrobił?

Za tą akcją stały zupełnie inne organizacje


@kidnice: Wielka "akcja", hejterskie wklepki z groźbami rozlepili. "Organizacje" w liczbie mnogiej (rozumiem, że taką wielką akcję to koalicja musi robić). Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu...

ale żeby to wiedzieć trzeba choć trochę orientować się w temacie


Jakkolwiek żałosne, to jest przestępstwo. Wiesz, to się nie kryguj,
@Andreth: pisałem tylko i wyłącznie o pobiciu działacza KODu w Radomiu, o niczym więcej. Wiesz kim są Autonomiczni Nacjonaliści, którzy dość prężnie działali w Radomiu swego czasu? Przecież nawet w publikatorach elektronicznych o tym pisano, a o przynależności czterech ludzi do MW miała świadczyć koszulka JEDNEGO z nich. Masz potwierdzenie, że faktycznie byli jej członkami? Co do wlepek - mogła je przygotować każda z organizacji kibicowskich/nacjonalistycznych, Młodzież Wszechpolska to akurat najmniej
@kidnice: Dobra, przyjmuję wyjaśnienie, że chodzi o jakichś wannabe neonazi, którzy tylko sobie chadzają na zakłócanie upamiętnienia ofiar komunizmu z MW. Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, zwłaszcza że MW mało się na śmierć nie załgała w ich obronie, więc obojętni im nie są.