Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zamówiłem 5 ton węgla na zapas do firmy i wczoraj mi gościu przywiózł. Mamy swoje potrzeby i ładujemy to sobie sami później w takie worki jutowe po 15kg, żeby na raz wrzucać do pieca w zakładzie i się nie interesować ;)

  No i wyszło mi, że nie ma 5 ton, tylko 4,3 tony. Dzwonię do gościa który dostarczał i mówię, że coś tu jest nie tak i albo mnie oszukał, albo jakaś pomyłka. "Zapłaciłeś, odebrałeś, to se możesz. Gadaj z szefem, nie ze mną".

  Wszystko byłoby spoko gdyby nie fakt, że ten cały szef składu węgla to mój wujek. Dziarski kierowca jak widać odsypywał sobie co nieco na boczku ;) Na początku myślałem, że to wujo taki oszuścik, ale nasz ancymon kierowca ma ponoć całą stodołę w węglu :D Dwa dni, pracę stracił, po sądach pochodzi za kradzież. I nie pisałbym tego gdyby nie to, że napisał mi smsa, że "na chuj się wpierdalasz, syn cię dojedzie". Nie mieszkają daleko, więc sprawdziłem. Syn ma 15 lat. Kurczę, jego mafia pewnie mi pod domem będzie kręciła spinery z groźną miną, a jak wyjdę to odjadą na hulajnogach. #zalesie #oswiadczeniezdupy
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Ostatnio taki chad do mnie pisał :P

  pokaż spoiler Ukryty tekst...więcej w komentarzach :D


  #tinder #chad #przegryw

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (99)

 • avatar

  w Krakowie rzucli darmowe budki dla ptaków.... ale były dymy, wieksze niz w lidlu z crocsami.
  Wiecej foto w komentarzach

  oczywiscie obywatele 60+ HALYNA ZA DARMO!!!!

  #krakow #ciekawostki #polska #heheszki

  odpowiedzi (35)