Wpis z mikrobloga

@ETOTO to zlodzieje, nie polecam
#bukmacherka #pokazkupon

wczoraj zalozylem konto, pelna weryfikacja dowodem osobistym po czym wplacilem 950 zl tak jak reklamowal pan Borek zeby uzyskac bonus 1000 zl.

bonus dostalem, od razu zagralem za obydwa salda dwa kupony (screen w komentarzu)

kupony wygrane, 4200+ siedzi.... i tyle! Etoto nalozyl na mnie limit w wysokosci 242 zl wygranej (a czasem pojawia sie limit stawka 29 zl przy kuponie AKO....)

oczywiscie zeby wyplacic pieniadze musze zrobic obrot w wysokosci 7200 zł ktory jest nierealny w ciagu wymaganych 30 dni przy takich stawkach

Jan_Laguna - @ETOTO to zlodzieje, nie polecam
#bukmacherka #pokazkupon

wczoraj za...

źródło: comment_rNGWdyj9o3PeuyLZp8dXJEwNPMba0MlC.jpg

Pobierz
  • 19
@Bartezzzz: jedyna droga to rozbijać to na 20 mniejszych kuponów aż.. zlimituja jeszcze niżej

Niektórzy bukmacherzy potrafią też unieważnić zakład (tak kiedyś zrobił mi np STS) jeżeli grasz taki sam kupon za mała stawkę, że niby omijasz podatek... Wtedy usunęli mi 4 kupony i zostawili tylko jeden bo reszta to były duplikaty.

Oczywiście o czymś takim przypominają sobie tylko w razie wygranej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CaleZycieZielony: ta to ciekawe ze musialem rozbijac 500 zl na killa kuponow przyklad gralem singla kurs 2.40 over 5.5 hokej stawka 500 propozycja 133 nastepna 82 nastepna 40 moze to poprostu limity na dane spotkania ale bardzo #!$%@? juz podziekowalem lvbet