Wpis z mikrobloga

#gdansk Niedługo chyba powstanie kult #adamowicz tak jak jp2 xD. Wczoraj w radio słyszałem, że ludzie klękają przed jego trumną i oddają 'hołd'. Księgi kondolencyjne w wielu wielu miastach Polski. Wszyscy to mówią jaki to był wspaniały i och ach (oczywiście po śmierci). I co do rzeczy ma w ogóle marsz przeciwko 'nienawiści'?(xD) Psychol-schizofrenik wpada na scene, zabija prezydenta i ROBIMY MARSZ PRZECIWKO NIENAWIŚCI!!!

A i żeby nie było, to morderstwo to przykra sprawa, ten zjeb powinien już wtedy po tych napadach na banki być leczony psychiatrycznie. Nie pochwalam tego w jakimkolwiek stopniu, żeby nikomu nie przyszło mnie zamykać jak innych.
  • 9
@halfmaniac: Oczywiście, nigdzie tego nie powiedziałem. Chodziło mi o to, że typ w dzieciństwie miał już zdiagnozowaną schizofrenie więc nawet jeśli olali to wtedy, to po tych napadach mogliby zainteresować się jego zdrowiem bardziej i pomyśleć, że może stanowi zagrożenie i warto się nim zająć
@GracekPL Schizofrenia nie oznacza od razu zabójcy. Stefan wyraźnie był przeżarty nienawiścią do PO i to go ostatecznie popchnęło do takiego działania. Choroba tylko go pozbawiła hamulców społecznych i empatii którą większość z normalnych ludzi ma i nie zabije od tak bez emocji.