Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś kto mógłby zaprojektować mi tatuaż według wytycznych, zna ktoś może jakieś grupy albo konkretne osoby które się tym zajmują?

Jeżeli ktoś jest samarytaninem to fajnie ale $$ to nie problem.
Konkretniej to chodzi mi o coś związanego z anime, ale nie taguje anime bo nikt nie zauważy.
Chyba że zna ktoś konkretne studio bądź tatuatora, który zrobiłby wszystko od zera to też chętnie się dowiem.

#tatuaze #tatuaz #rysunek
  • 10
@Berkel_88: Nie wiem z czym kojarzy ci się anime, mam pewien pomysł, który chodzi za mną od ponad roku. Powiem tylko że moja zachcianka nie jest typowa, nawet jak na coś związanego z anime.
Z tego także powodu wybiorę sobie mało widoczne miejsce na ciele, bo to dla mnie, a nie na pokaz.
Mimo wszystko dziękuję za ostrzeżenie
@osoi praktycznie każdy tatuator zrobi Ci projekt od 0 według twoich wytycznych. Znajdź tylko takiego, którego styl Ci się podoba i najlepiej, jeśli już robił coś podobnego, co Ty byś chciał. Projekt tatuażu jest w cenie zrobienia tatuażu :)
@osoi jeszcze co do miejsca, to wybierz sobie takie, które będziesz mógł często i łatwo oglądać. Mam fajny tatuaż na zewnętrznej stronie przedramienia i nie lubie w nim tego, że albo muszę rękę dziwnie odginać, żeby go pooglądać, albo w lustrze oglądać ;D