Wpis z mikrobloga

@patrzpan: Dobre zdjęcia zawsze przyciągają- trzeba sobie więc takowe zrobić. A potem i tak zrobisz odsiew tych, które mają siano we łbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą jeśli ktoś chce szukać panny do związku via internet to musi liczyć się z tym, że to jak szukanie igły w stogu siana.
@desertue: Ja się właśnie zastanawiałem, żeby skądś wynaleźć jakiegoś fotografa amatora, bo sytuacja jest dobra dla obydwu stron- on/ona zrobi ci bardzo dobre, nieprzepalone, nieporuszone zdjęcia, a może i jakaś fotoszopka. Ty jesteś dla niego modelem, na którym się ćwiczy. Bezpłatnie.

Weź powiedz któremuś koledze, żeby ci, nawet twoim aparatem, zrobił fajne zdjęcie na tindera/sympatię/elektrodę, a jeszcze żeby była zrobiona fajna głębia ostrości tj. ty a tło rozmazane. Już widzę reakcję
@desertue: Ja korzystałem aktywnie z sympatii ok 10 alt temu. Wtedy trzeba było podawać gg lub maila w wiadomości (w sposób zakamuflowany, by system nie zablokował), by ci odpisały, bo większość nie płaci za członkostwo i nie może odpisywać. Może coś się zmieniło, może nie. Faktem jest, że sympatia bardzo mocno podupadła jeśli chodzi o ilość użytkowników, więc pewnie nic się nie zmieniło. Ja bym zainwestował dodatkowo w "otwartą pocztę", bo