Wpis z mikrobloga

@bidzej: To nie jest wcale jakieś bardzo trudne, nie jestem jakoś uzdolniony manualnie, kwestia posiedzenia trochę w necie i poszukania różnych metod malowania i brudzenia modeli. No i przede wszystkim praktyka:)
@FunkyK: kurde, ale jak samo składanie/sklejanie modeli idzie mi jak złoto, tak w życiu wyszło mi malowanie może na 2, z czego oba były po prostu gładkie szare... Nie umiem, nie ogarniam, a nie mogę powiedzieć, żebym miał dwie lewe ręce... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bidzej: Spróbuj dopaść jakichś poradników. Generalnie różnych materiałów w necie jest pełno, ale ja miałem problem żeby powybierać coś dla siebie, a trzeba wziąć pod uwagę nie tylko kolorystykę modelu, a też skalę. Jeżeli chodzi o czołgi, to na odbiór modelu bardzo dobrze wpływa machnięcie całości lakierem matowym pod koniec malowania. Jak coś to pisz na priv, chętnie pomogę:)
@art212: Jest statyczny, trochę za mała skala i zbyt delikatne części, żeby go zrobić ruchomym, choć teoretycznie byłaby taka możliwość. Można tylko wieżą obracać, ale dorabiam zazwyczaj do moich modeli jakaś mini-podstawkę i wolę, żeby ich nie ruszać:)