Wpis z mikrobloga

Aferowa akcja.

Archiwizowałem afery moderacyjne na discordzie, gównie po to, by zobaczyć ile ich rocznie jest. Nie oceniam czy te afery są słuszne czy nie, ja starałem się tylko wszystkie archiwizować, ocenę pozostawiam wam. Pewnie sporo też przeoczyłem bo nie przeglądałem wykopu.

https://pokazywarka.pl/ed0erh/

Niestety muszę zakończyć tę działalność, moja dziewczyna ma poważne problemy i muszę się nią zająć, wiec nawet na wykop nie będę mieć czasu, jak chcecie mogę wam przekazać aferowy discord.

#afera #wykop #moderacjacontent #oswiadczenie #gorzkiezale #aferowa
  • 16
@Naiken @Ssslave @L3stko Funfact, jest taka duża przerwa tam z moderacyjnymi aferami bo... Moderacja nie działała i serwis działał sprawniej...

Sądzę, że moderacja nie powinna się zajmować wyzwiskami pomiędzy użytkownikami i innymi głupotami, te sprawy powinny być rozstrzygnięte pomiędzy sobą. Albo na siłę jak by chcieli przekazać swój światopogląd - wolny rynek załatwi sprawę i będą takie rzeczy jakie użytkownicy chcą.

Moderacja znalezisk nie powinna usuwać, powinna odpisać w komentarzu wyjaśnienie lub
@yuim Przecież jest mnóstwo discordów, chociażby nocnej zmiany, tematyczne discordy skupiające graczy jakiejś gry by wspólnie grać, atencjuszki mają swoje discordy z adoratorami, poza tym jestem tam sam ))¯_(ツ)_/'''

Chcecie banować ich wszystkich? XD poza tym sio na czarno