Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jako że wyjeżdżam z Polski i z pracy dostane służbowe mieszkanie a nie zamierzam wracać... no i troche też dlatego że jestem na wykopie już prawie 3 lata to postanowiłem zrobic prawilne #rozdajo

Nigdy mi się nie udało nic wygrać w rozdajo ale do rzeczy...

MIESZKANIE M3, 2 POKOJE, KUCHNIA, LAZIENKA,
    KRAKÓW, CZYŻYNY,
    O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE,
    UMEBLOWANE,
    DRZWI Z WIZJEREM,

Spośród plusujacych ten wpis rozlosuje przez mirkorandom w następny piątek 29.02.2019 o 21:37 zwycięzcę. Zielonki aktywowane przed tym wpisem biorą udział. Wysyłka kluczy na mój koszt do wskazanego paczkomatu przez InPost.
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Mój wczorajszy wpis dotyczący wyższości dziewczyn ze Skandynawii nad p0lkami mocno zabolał wykopowe witaminki, więc postanowiłem pociągnąć ten temat. Dziewczyny ze Skandynawii cechują się o wiele lepszą grupą genów od polek, są silniejsze,płodniejsze, i dłużej żyją (nie wspominając już o tym, ze prowadzą zdrowy tryb życia, lepiej sie odżywiają i dużo ćwiczą). Na plus dla Skandynawek działa również ich mentalność, typowa p0lka tylko patrzy jak naciągnąć jakiegoś beciaka na kasę/dziecko i się ustawić, podczas gdy skandynawki traktują swoich mężczyzn jak rownoprawnych partnerów, nie muszą ich naciągac na hajs bo zarabiają wystarczająco dużo. Wiem że to dla was szok, bo od małego macie wmawiane przes swoich ojców cuckow ze jesteście najpiekniejsze itd. no ale rzeczywistość jest inna, im prędzej przejrzycie na oczy, tym lepiej dla was.
    #p0lka #takaprawda #stulejacontent #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (144)

#olx #heheszki

Wystawiłam fotel biurowy na olx, zastanawiam się tylko czemu fakt kto na nim siedział jest taki istotny

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (43)