•  

To jest chyba max jaki udało mi się wyciągnąć z VCore na TimeSpy na RTX2060.
    Wystarczyl jeden myk by obniżyc temperature o 10oC+ ustawiłem jeden dodatkowy wiatrak który strzelał bezpośrednio w karte. Rezultat od razu widoczny z 70oC na max OC do 57oC.
    Jeżeli karta wejdzie w ponad 1.080V napięcia to crashuje. Niestety wszystkie nowe karty mają kagańce i nie da się ich power throttlować jak poprzednie generacje.
    Max Power Draw - 192W ale chwilowy praktycznie cały czas 185-188W.
    Wynik to pośredni miedzy niższym a wyższym różnica +/- 70pkt.

Wszystkie dane macie podane ile potrzebowało prądu itd. Karta jest całkiem stabilna. Ma dynamiczny underclocking jeżeli czuje że zbliża się do krytycznego momentu sama obniża taktowanie, najniższe w benchmarku to 2010Mhz. Uśrednione 2030Mhz. Wyższy wynik to już kwestia loterii krzemowej. Z mojego egzemplarza w Time Spy chyba wiecej sie wycisnąć już nie da. Wiatraki praktycznie na idle. 1200RPM na FEjest bezgłośne.

Mała uwaga, polecałem wszystkim MSI, okazało się że cebulaki z MSI wywalili w obu kartach po sekcjach zasilania, ich karty mają ich mniej niż wersje FE.
    Po obejrzeniu recenzji ASUS ROG Strix i MSI GAMING Z na KITGURU.com stwierdzam że dopłata 15%+ do niereferentów nie daje ci 10% zysku w wynikach. Ledwo daje 2-4% Oznacza to że się nie opłaca dopłacać, chyba że ktoś ma taką szczególną wolę. Kartę EVGA vs Founders fajnie podsumował Gamers Nexus w dzisiejszej recenzji na swoim kanale gdzie podsumował to tym że karta FE jest tak dobra że nie opłaca się kupować nic innego jeżeli jest droższe.

Tabelki niżej. Jak macie pytania piszcie.
    Dodatkowo
    Cinebench R15 - 173.54
    Superposition Benchmark - 1080p Extreme 4834 / 4K Optimized 6538
    Tomb Raider - 1080p Highest no AA 95FPS average / WQHD no AA 65FPS average

Ogólnie wydaje się na bdb kartę, w niedzielę w ciągu dnia będę testował RTX 2080

#pcmasterrace #kartygraficzne #nvidia #hardware #recenzja

źródło: rtx2060FE.jpg