Wpis z mikrobloga

@Infamiee wszechświat ma 13,7 mld lat i nie jest to żadna teoria, tylko udokumentowany naukowo fakt. Naukowcy są w stanie powiedzieć ponadto, co działo się w miliardowej części sekundy tuż po "momencie zero", po którym nastąpił Wielki Wybuch
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ahura_mazda: teoria naukowa to udokumentowany fakt, bardziej chodziło Ci o hipotezę. Teraz nie mogę tego znaleźć, ale w jednym z wywiadów Neil deGrasse Tyson mówił właśnie o nie przyjmowaniu bezkrytycznie teorii. Nie znaczy to, że się z nimi nie zgadzają tylko nie traktują ich jako prawda ostateczna. Gdy istnieją jakieś sprzeczności, starają się to udowodnić. Gdyby nie takie postrzeganie teorii, Einstein nie zająłby się teorią względności twierdząc, że teorie Newtona zawsze
@MilionoweMultikonto: Widzę, że podejście do memu od strony socjobiologii.. no to faktycznie, wszystko może być memem. Ale to marne podparcie, interesowała mnie by bardziej jakaś teoria związana z cyberkulturą, bo z tym mamy do czynienia. A znam niektóre definicje, wg których ten rysunek wykracza poza pojęcie memu. No ale to kwestia drugorzędna, wszystko zależy od definicji i w sumie sam zgodziłbym się, że ten twór tak już funkcjonuje, że można go
@budep: myślisz że jak będziesz bełkotał pseudointeligetnie to napiszesz coś mądrego? Mem to mem. To że Ty rozróżniasz tylko jeden rodzaj memów, nie oznacza, że jest jakaś inna definicja xD
No chyba że chcesz sobie tworzyć własne definicje, to spoko, tylko nie oczekuj, że dogadasz się z innymi na poziomie wyższym niż mirkośmieszkowanie.

Kumasz? Czy mam Ci komiks narysować? To jest MEM, nie dlatego, że "można go nazwać memem", tylko dlatego