Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zamówiłem 5 ton węgla na zapas do firmy i wczoraj mi gościu przywiózł. Mamy swoje potrzeby i ładujemy to sobie sami później w takie worki jutowe po 15kg, żeby na raz wrzucać do pieca w zakładzie i się nie interesować ;)

  No i wyszło mi, że nie ma 5 ton, tylko 4,3 tony. Dzwonię do gościa który dostarczał i mówię, że coś tu jest nie tak i albo mnie oszukał, albo jakaś pomyłka. "Zapłaciłeś, odebrałeś, to se możesz. Gadaj z szefem, nie ze mną".

  Wszystko byłoby spoko gdyby nie fakt, że ten cały szef składu węgla to mój wujek. Dziarski kierowca jak widać odsypywał sobie co nieco na boczku ;) Na początku myślałem, że to wujo taki oszuścik, ale nasz ancymon kierowca ma ponoć całą stodołę w węglu :D Dwa dni, pracę stracił, po sądach pochodzi za kradzież. I nie pisałbym tego gdyby nie to, że napisał mi smsa, że "na chuj się wpierdalasz, syn cię dojedzie". Nie mieszkają daleko, więc sprawdziłem. Syn ma 15 lat. Kurczę, jego mafia pewnie mi pod domem będzie kręciła spinery z groźną miną, a jak wyjdę to odjadą na hulajnogach. #zalesie #oswiadczeniezdupy
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Cześć mireczki i mirabelki!
  Z racji tego, że od dziś można rozliczać się z PIT-u za 2018 rok, mam do Was ogromną prośbę. Chodzi o moją mamę, która od prawie 25 lat choruje na SM. Staramy się żyć jak normalna rodzina, choć ciężko ukryć, że jest nam coraz ciężej i zdajemy sobie sprawę, że będzie już tylko gorzej. Choroba postępuje w szybkim tempie, a co za tym idzie koszty rehabilitacji rosną z roku na rok. Dlatego też, w raz z tatą, będę wdzięczny z całego serca za przekazanie 1% na pomoc dla mojej mamy.

  KRS: 0000055578

  Aby Wasz 1% trafił na konto mojej mamy należy również w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać: Subkonto z hasłem „Maria”

  Serdeczne dzięki wszystkim za pomoc :)

  #jedenprocent #podatki #pomocy #rodzina #pomoc #pit
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Dybala! Juventus - Frosinone 1:0
  #mecz #golgif #juventus

  odpowiedzi (20)