Wpis z mikrobloga

@motaboy: duży problem? Dużo wad/korzyści?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale wygląda to cudownie, też bym chciał :)

Raz wiosłem okna drewniane z podhala na mazury, dla ekipy która budowała mały domek drewniany nad jeziorem - właśnie zaczynali się zabierać za dach który docelowo właśnie miał być zielenią, całość już wtedy wyglądała wybitnie :D
@PMV_Norway: Wiesz coś o tym?
@bkwas: Po takim rozeznaniu "na szybko" nie wygląda to ani dramatycznie drogo, ani skomplikowanie. A klimat w Polsce łągodniejszy niż w Trondelagu, więc na pewno się utrzyma.

To są specjalne gotowe darnie, kładzione na przygotowane podłoże.

I mówię o tym poważnie. :-) Chodzi mi to po głowie, a dom mam na zadupiu i i tak muszę wymienić azbestowy dach.
@motaboy: Ja mam nadzieję że mówisz poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygląda wybitnie, do tego dobry argument ekologiczny.

Jestem ciekawy jak z trwałością. Nie tyle samej zieleni, co dachu jako takiego. Bo jednak cały czas tam jest wilgoć która się zbiera, co oznacza ew. problemy w przyszłości. Ale tak czy tak myślę że jak to jest zrobione z głową to jest na grube lata, jak nie całe
Wygląda wybitnie, do tego dobry argument ekologiczny.


@bkwas: jeśli, tak jak na zdjęciu, wszyscy w okolicy będą mieli trawiasty dach, to owszem, wygląda wybitnie. Ale jeśli na osiedlu domów jednorodzinnych jako jedyny będziesz miał trawiasty dach, to będzie to wyglądało co najmniej śmiesznie ¯\_(ツ)_/¯
@skejwen: rozkręca się cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wychodzi brak wprawy jeśli chodzi o ogólną organizację wokół firmową, ale idzie wszystko do przodu.

Już serio mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości ruszy mój sklep bo ten temat to jak krew z nosa będąc szczerym...