Wpis z mikrobloga

Jestem po pierwszej w życiu lidze weekendowej. Jako zupełnie przeciętny słabszy gracz ovr 1200, 5 dywizja, utargalem wynik 9 zwycięstw 17 porażek. Do zagrania mam jeszcze 4 mecze o ile znajdę dziś czas.

Dwie rzeczy które mi się rzuciły w oczy po tych dwóch wieczorach pykania w fut champios to ze moja 4–1-2-1-2 to o wieeele rzadsza formacja od 4-3-3, a druga sprawa to to ze ponoć te bardzo często występujące POTM Lucasy gdzieś się pogubiły i na 26 meczów nie widziałem ani jednego.

#fut
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kazik34: Lucas się zwyczajnie w świecie ludziom już znudził :) Ja tam gram 4-3-3 (4) i gra się spoko, oczywiście znajdzie się mecz ze nic nie idzie zrobić, znajdzie się mecz gdy gra tak mnie "pcha" do przodu że każdy strzał bramka, wystarczy podbiec do przeciwnika a zawodnik sam mu piłkę odbierze bez problemu. Jednym słowem FIFA to FIFA :)
@kazik34
Grasz na PS4 ? Też jestem po pierwszej w życiu lidze weekendowej, tzn mam jeszcze trzy spotkania lub dwa do rozegrania. 9 zwyciestw, może chcesz zagrać sparing?

Przeważnie gram w 6 dywizji.
@SpiderFYM: @tomala92: @BooB: @Patri295:

Mały update, zagrałem 2 mecze i oba udało się wygrać więc inkasuję Srebro 1 z bilansem 11:17 i dwa mecze na luzie do zagrania, bo Gold 3 jest od 14 zwycięstw. Ciekawe choć wyczerpujące doświadczenie to FUT Champs. Pewnie z tych 2000 pkt które jest za Srebro 1 skorzystam sobie gdzieś na wiosnę lub lato, jak będę mógł pobawić się fifą cały weekend.