Wpis z mikrobloga

James May z Top Gear lub współczesnego Grand Tour nigdy nie posiadał, uwaga, diesela ani japońskiego samochodu, jak dla mnie to trochę dziwne jak na gościa który współtworzy najpopularniejsze show motoryzacyjne na świecie xD

Jak dla mnie to jakby nie posiadał prawa jazdy a wciąż był prowadzącym Grand Tour


#jamesmay #grandtour #motoryzacja #samochody
DaRecky - James May z Top Gear lub współczesnego Grand Tour nigdy nie posiadał, uwaga...

źródło: comment_E0mMFaIRchtqNoNjPjbtL6FSJnWNyQbX.jpg

Pobierz
  • 16
@wqdqweff: @kyloe: @kapuczina_corki_somsiada: no diesle też mnie w zasadzie nie grzeją ale są popularne i nie takie złe w topowych odmianach, nikt nie mówi o pasku w 1.9 tdi ale bardziej chodzi mi o japońską motoryzację, stare Datsuny, Lexus, 350z, 370z, Subaru w topowych wersjach, Nissan GTR czy stary Skyline. A nie przytoczyłem połowy z ulubionych japońskich modeli.

W sumie czego się spodziewać jak gość mówi, że najlepszy samochód
DaRecky - @wqdqweff: @kyloe: @kapuczinacorkisomsiada: no diesle też mnie w zasadzie n...
James May z Top Gear lub współczesnego Grand Tour nigdy nie posiadał, uwaga, diesela ani japońskiego samochodu, jak dla mnie to trochę dziwne jak na gościa który współtworzy najpopularniejsze show motoryzacyjne na świecie xD


@Da_R_ecky: to program rozrywkowy, nie motoryzacyjny.
@Da_R_ecky: ale świetnie się orientuje w bieżącej ofercie dacii sandero ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak na poważnie: i co z tego?? Kiedyś za całą kasę kupił sobie starego rollsa. Facet żyje jak chce i chyba jest z tym szczęśliwy.