Wpis z mikrobloga

@WronaReload: @Overwatch-PL:
FE jest wykonana lepiej niż jakikolwiek niereferent w swoim przedziale cenowym +150zł.
Jako jedyna ma metalowy backplate w tej cenie oraz cała buda jest metalowa która służy także jako "heat dissipator" ponieważ backplate przenosi cieplo na wlasnie na pokrywe.

Wczoraj testowałem przy max możliwym oc karte i po 6h wyciągnąłem wnioski. Zrobiłem wpis nawet na ten temat.
Pakowanie sie w niereferenty powyżej 1700zł jest nieopłacalne. Wówczas lepiej już
@WronaReload: @Shewie: No fajnie wygląda, jedyny problem to jak to wszystko poskładali.
Jeśli się zepsuje w trakcie okresu gwarancyjnego to z pewnością wymienią na nówkę, bo nie nikt w serwisie nie będzie tego składał na nowo. Gorzej jak po tych 3 latach będziesz sobie chciał wymienić pastę albo dokładnie ją przeczyścić, może być problem :)
Overwatch-PL - @WronaReload: @Shewie: No fajnie wygląda, jedyny problem to jak to wsz...
Gorzej jak po tych 3 latach


@Overwatch-PL: naprawde sądzisz że bedziesz trzymał karte 3 lata w budzie gdzie w 2019 roku kosztuje 1600zł a za 3 lata bedzie ledwo miała 400-500zł max wartości i bedziesz narzekał ze sie #!$%@?? Litości. Błagam.
@Shewie: Wiesz ja swoją HD5850 kupiłem na premierę i dopiero 2 miesiące temu ją wymieniłem na RTX 2070 XD.
Chodzi do dzisiaj, odpala moje ulubione gry (kiedyś to było, kurła). No a co najważniejsze mogłem ja rozkręcać ile chciałem, bo raptem parę śrubek.

Ja kogoś stać na kupowanie sprzętu co 3 lata albo zmienia co generację karte to gratuluje, też bym chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°).