•  

Szukam osoby, która potwierdziłaby czy @ZUS wyłączył możliwość pobierania aktualizacji nowo instalowanym klientom programu Płatnik ver. 10.01.001 w związku z planowanym upgradem programu. info zus

Nie udało mi się, po porwanym zainstalowaniu i wskazaniu istniejącej bazy sql ściągnąć aktualizacji, pojawia się błąd pobierania. Bazę mam na 100% OK, testowałem to na różne sposoby, problem rozwiązałem instalując najnowszą wersję, zaktualizowała się bez problemu. Kontaktowałem się COI zus. Oni nic nie wiedzą o takowej blokadzie, w tym burdelu mogli ich przecież nie poinformować, a kto się tam przejmuje wolnym czasem informatyka, bo przecież zusy trzeba wysłać i musi działać na poniedziałek a ty siedź i kmiń co może być nie tak.

Po kontakcie COT czuje niesmak, sam czasem stanowię suport dla użytkowników komputera. Jak bym tak traktował klientów i ich problemy to bym wleciał na kopach. Napiszę tylko że po 20 min oczekiwania i 30 min z konsulatem dostałem instrukcję jak zainstalować poprawnie Płatnika ( ͡° ͜ʖ ͡°), po odesłaniu maila z informacja że zalecane rozwiązanie nie przyniosło efektu (odesłałem sreeny i logi), otrzymałem odpowiedź "z drugiej linii" z tą samą instrukcją instalacji. BRAWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler #zaufanatrzeciastrona #niebezpiecznik

Gorące dyskusje ostatnie 12h