Wpis z mikrobloga

@WujekRada: a co tu widzieć? Kupujesz auto które ktoś kupił i sprowadzić doliczając swoją marże. Dostajesz auto uszkodzone tak jak widać i kpl dokumentów do rejestracji. I zostajesz z tym wszystkim sam...
@WujekRada Nie ma w ogłoszeniu nic o akcyzie. Poza tym naprawa może nie być tania, bo będzie co najmniej chłodnica, chłodnica klimy, intercooler, czujniki parkowania, może radar od aktywnego tempomatu, zderzak, grill, maska, prawa lampa wygląda na pęknięta. Zsumuj ile to kosztuje i zobacz czy w ogóle warto. A no i poduszki, trzeba wymienić kierunkowskazy, bo w USA są czerwone.
@Twinkle: sprawdzasz.
@WujekRada: kupując od pośrednika pokroju tego blk płacisz im kupę siana za nic.
Ogólnie uważaj, często te auta od pośredników są picowane, dla nich to zarobek ukryć rozmiar szkód. Generalnie dla mnie średni to interes o ile nie masz kogoś znajomego, żeby to tanio zrobić. A im nowsze auto tym koszta mogą być wyższe.
kupując od pośrednika pokroju tego blk płacisz im kupę siana za nic.

@Lorenzo_von_Matterhorn: mam mozliwość sprowadzić przez znajomego i powiem Ci, że przez pośredników co pchają to hurtem jest ZNACZNIE taniej - rozmawiałem z BLK i jest serio taniej bo transport jest znacznie tańszy i wszystko łatwią oni dodatkowo.
@WujekRada: E tam kolejna sztuka za +100k to nie mów że na tym co robisz nie ma kokosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Większość w tym kraju tylko o takim może pomarzyć :/ Ale powodzenia w poszukiwaniu!
@SpokojnyPan: #takbylo xD
Wiesz ile trzeba brać towaru, żeby mieć tańszy transport? xD
Faktycznie, importer aut amerykańskich na Europę ma taniej, tylko tam się liczy to w tysiącach kontenerów na tydzień, a nie kilka na miesiąc i to jak jest większy ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)