Wpis z mikrobloga

Ok, ktoś mnie prosił żebym sie zgłosił bo całe mirko będzie sie martwić xD

Dzięki wszystkim hejterom którzy robią 1500km "na strzała" i tym, którzy robią przerwy aklimatyzacyjne co 15minut, dzięki wam podróż mijała jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z planem, zrobiłem postój na ul. sukienniczej w Krakowie - z trzech powodów:
- to moja pierwsza trasa większa niz 140km
- hotel mam od jutra od 16:00, więc pakowanie sie na słowacje na raz byłoby głupie, bo spałbym a ucie
- w sumie to obejrze sobie starówke, dawno tam nie byłem

obeszło sie bez przerw co godzine - zrobiliśmy 3 postoje przez 5.5 godzin, razem około 600km. Przy okazji przetestowałem AmberGo, wycisnąłem z tej mojej thalii 160km/h i miło spędziłem czas zmieniając okulary 3 razy (zwykłe na słoneczne, potem na nocne, a potem na zwykłe + nocne)

Jutro 180km i jestem na miejscu, a pojutrze wbijam na stok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no, to ide oglądać kraków xD

#wakacje #urlop #motoryzacja
  • 88
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (182)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @AnoniGiovanni @Zjakub7 @ameliniowyguzik @ArchDelux @Rabusek @Logan00 @kubsle @Szakulek @pietrek3121 @Encepence2 @Sigmanus @9078563412 @hpiotrekh @przemo93c @RoastieRoast @Krysztal @szaremyszki @Pangia @voj4k @ByleDoSoboty @bocznica @ElCidX @mbwykop @cdwdj @Insane_Mike @kasa @NatychmiastowyKosciej @Kolarzino @wezsepigulke @Meka_ @
@Rabusek: Dziękuje za odzew. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak oceniasz smaku smogu? Lepszy, niż na wybrzeżu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rób swoje, hejterami się nie przejmuj, kolejna trasa trasa do Hiszpania i Gibraltar? Czekam na relację. ( ͡ ͜ʖ ͡)