Wpis z mikrobloga

@krissq2502: dałbyś sobie uciąć rękę stwierdzając kto pierwszy dotknął piłki? Bo ja nie. Być może nie powinni uznać tego gola, dla świetego spokoju. Chociaż nawet gdyby Cuellar nie obronił tego strzału Leo i tak twitterowi geniusze wynaleźliby jakieś oszustwo.
@Izyk85: Jesteś kibicem Barcelony? Nie męczą Cię te kontrowersje z Hiszpanii bo mnie tak, ileż można i to nie tylko Real Barcelona ale 18 zespołów też ma problemy.

I meczy mnie hipokryzja niektórych kibiców Barcelony "krzykaczy" którzy plują w jedną stronę a u siebie nigdy nie widza problemów czy kontrowersji. I po białej stronie też tak jest. Oni naprawdę mnie motywują by publikować takie filmiki do znudzenia, bo sami robią dokładnie
@krissq2502: jestem. I męczą mnie kontrowersje, ale by to wyeliminować wypadałoby wymienić 50% sędziów, na już.
W Hiszpanii jest sporo leśnych dziadków na stanowiskach i prawda jest taka, ze Real i Barcelona zawsze będą lekko faworyzowane.
Z drugiej strony w innych ligach tez sędziowie potrafią odstawić kabaret którego hiszpańscy koledzy wcale by się nie powstydzili, oczywiście częstotliwość błędów wydaje się większa ale poza liga hiszpańską i angielską i LM pozostałe oglądam