Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie zastanawiało to, że w hamerykanskich filmach wszystkie naprawy samochodów są robione od dołu.
I wszystko grzechotką mimo, że ma wielką, czerwoną szafkę narzędziową.
I te łańcuchy od wyciągarki wiszą przy otwartej masce.
Hamerykańce zawsze w białych koszulkach z plamami oleju leża na deskorolce.
To co oni, dokręcają śruby misek olejowych czy co?
Wiecznie napinają paski alternatorów?
Może mają silniki do góry nogami i cały osprzęt jest od dołu?
I przychodzi przyszły zięć do przyszłego teścia po raz pierwszy, to nie jak w Polsce, że mama i tata wykąpani, na obiad schabowe, kapustka, ziemniaczki z koperkiem, grzeybki w occie i kompot.
Tam za oceanem to córcia jak prowadzi swego bojfrenda to najsampierwej garażu, gdzie akurat dziś stary musi coś pogrzebać POD autem.
Haj Dadi, dis is Majk maj nju Boj.
A spod auta
Fak dis shit dis tri kłoter incz kej is saking fakin dik, dis łont faking łork
I tak w każdym hamerykańskim filmie.
#motoryzacja #zalesie
Pobierz polutt - Zawsze mnie zastanawiało to, że w hamerykanskich filmach wszystkie naprawy s...
źródło: comment_eHcQKbLsbspXVovkQEM2SeoGW1lKOZJq.jpg
  • 19
@polutt:
generalnie, amerykańska kinematografia to jedno wielkie pranie mózgu, ukierunkowane na wpojenie określonych wartości. Brudny tatuś pod autem = głowa rodziny potrafi poradzić sobie z wieloma problemami bez niczyjej pomocy, nie boi się przy tym pobrudzić, jest pewny siebie.
@polutt: Oczywiście aby nowy boj jego słithart został zaakceptowany, musi po rzuceniu okiem na silnik stwierdzić, że to przecież stara trzystukonna cztery tysiące pięćset pięćdziesiątka dwójka z 1952, podobno są tylko takie dwie w całym Ohajo. Jedna należy do jego dziadka, a druga... Wtedy dad wytoczy się spod bryki i powie z dumą: "Jes maj san, właśnie na nią patrzysz...". Wtedy boj powie "łaaał, khuul... Mój dziadek ścigał się taką w