Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (4)

 • avatar

  Mirki, moja mama lvl49 szuka pracy biurowej w okolicach Żor/Jastrzębia-Zdroju. #rozdajo całego pudła Prince Polo (36 sztuk) dla atencji, może nawet dwóch jak będzie dobry rozgłos. Losowanie w środę rano.

  Krótko - moja mama przez problemy z kręgosłupem i dłuższy urlop macierzyński wypadła praktycznie z obiegu. Od jakiegoś czasu szuka aktywnie pracy, ale nie może pójść na tą kasę w Biedronce przez właśnie kręgosłup. Posiada około 7 lat doświadczenia na kasie w banku i chciałaby znaleźć podobną pracę, ale niestety nie może prowadzić auta, przez co praca dalej odpada.

  Mama jest z wykształcenia technikiem ekonomii, posiada kilka bieżących kursów księgowości. Zaakceptuje ochoczo każdą pracę biurową, bądź banku (bez planów sprzedażowych) na pełen lub 3/4 etatu.

  Jeżeli ktoś coś wie to proszę o PW.

  #praca #pomocy #truestory #zory #jastrzebiezdroj
  pokaż całość

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  1/100 pociągów #sziszucontent

  1613 "Nałkowska" relacji Białystok-Jelenia Góra przez Małkinie, Warszawe Centralną, Łódź Widzew, Ostrów Wlkp., Wrocław Główny, Legnice, Węgliniec, Lubań Śląski.

  Jak się można domyślać na takim odcinku to i przygód nie ma, nudy pierwszej klasy. Wiele osób myli ten pociąg z pociągiem Kolei Dolnośląskich na relacji Wrocław Gł.-Lubań Śląski.

  Służba trwa od 18:24 do około godziny 4 rano. Przyjazd do Jeleniej Góry około godziny 22.
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (41)