Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Przeglądasz facebooka, jakiś post GryOnline, jakaś tam gra nie będzie miała.na konsoli 60fps, nawet w wersjach PS4 pro/one x. No spoko, ale coś mnie podkusiło i włączyłem komentarze ( _).

Generalnie to ludzie gadali o mitycznym "bólu dupy konsolowcow". Kiedy nie widziałem tam plującego jadem żadnego gracza który by uznawał się za "konsolowca", zrobiła się tam typowa gówno burza, standard. Ale ten komentarz (patrz zdjęcie), wyjątkowo mnie rozbawił.

Oczywiście są dwie opcje:
1. To bait - standardowo jak ktoś napisze coś skrajnie głupiego, wytknę ze to głupie to zaraz będzie "aaaaaaa dałeś się zbaitowac". Dzisiejszy internet...

2. Koleś po prostu piszę co mu ślina na język przyniesie bez przemyślenia tego.

Jak ktoś jest masochistą i chciałby poczytać więcej komentarzy to facebook GryOnline stoi otworem. Swoją drogą od jakiegoś czasu mam wrażenie że oni specjalnie robią posty by wywoływać takie wojny, aby nabić sobie zasięgów.

#ps4 #xboxone #pcmasterrace
Kakaladze - Przeglądasz facebooka, jakiś post GryOnline, jakaś tam gra nie będzie mia...

źródło: comment_uigYuoLMHmiRj26kR30pFy5MNqmOiPlM.jpg

Pobierz
  • 11
@Kakaladze Ogólnie to nigdy nie spotykam się z bólem dupy konsolowców, jedyne co widzę to wpisy mustardrace o rzekomym bólu dupy konsolowców i śmieszkami z 30 fps.

Ale dane steama nie kłamią, zdecydowana większość PC to rzęchy z bebechami gorszymi od XOX, porównywalne z PS4 pro i tyle.
@Kakaladze: forum GOLa to zbiorowisko zakompleksionych frustratów którzy mają ból dupy ze najlepsze gry omijają pecety szerokim łukiem. Dlatego już dawno przestałem czytać polskie portale i polecam zrobić to samo, bo szkoda zdrowia.
@Kakaladze: No bo w sumie znacie jakiegoś mentalnie dojrzałego człowieka powyżej tego 24 roku życia, który miałby czas i chęci się wykłócać o takie pierdoły? Później sprzęt przestaje mieć znaczenie, byle siąść od czasu do czasu, wrzucić płytę do napędu i pograć trochę.
Nie traktowałbym nawet poważnie kogoś z takim dziecinnym zachowaniem. Podyskutować możemy o zaletach i wadach technologii, ale nie w takiej formie.
Zresztą znowu, Polacy uwielbiają stawać po jednej
@Kakaladze @menmikimen @Gert456 wszystko bierze się z tego, że niektórzy zbyt poważnie biorą założenia PC Master Race. "Inicjatywa" którą od samego początku była smieszkowaniem i satyrą niektórym niestety przepaliła styki którzy autentycznie uważają się za lepszych od innych, tylko dlatego że grają na PC ¯_(ツ)_/¯
@Kakaladze mam pc i ps4 i co prawda 60fps jest lepsze niż 30fps to jakoś nie przeszkadza mi to wcale w używaniu konsoli.

Najbardziej mnie bawią dzieci co piszą jak to zagrają w rdr2 na pc w 4k i 144fps xD no fajnie jak najpotezniejszy GeForce nie ciągnie gier w 4k w takiej ilości klatek xD
@Kakaladze: kiedyś swego czasu tez byłem zwolennikiem #pcmasterrace. W głowie nie pojętym było dla mnie granie w fpsy, gry akcji, czyli właściwie wszystko co obecnie powstaje na padzie. Jak żem ja się #!$%@? mylił. Z głupa jakiś czas temu nabyłem ps4pro, głównie z ciekawości i chęci pewnej zmiany - granie na PC przestało mi sprawiać frajdę. Spora tym zasługa mojej pracy - robię w branży filmowej, a jak to w