Wpis z mikrobloga

Jak na chęć podjęcia pierwszej gunwopracy jako pracownik produkcji bez doświadczenia zawodowego w wieku 28 lat (studiowałem przez ten czas od ukończenia szkoły średniej, ale nie ukończyłem studiów, może kiedyś ukończę) to czy warto nakłamać trochę w CV o doświadczeniu zawodowym w podobnych pracach do tej do której chcę aplikować? Czy też nie kłamać i liczyć na odrobinę szczęścia, że mnie zatrudnią? O pracę, nawet taką jest ciężko, a myślę, że pracodawcy są ciekawi co do tego jak wygląda doświadczenie zawodowe przyszłego pracownika do takiej roboty. Nawet jak to doświadczenie w opisie ogłoszenia pracy nie jest wymagane albo "mile widziane". Jak pracodawcy patrzą na to, że ktoś ma wpisane studia rozpoczęte, ale nie może podać przybliżonego terminu ich ukończenia? #pomocy

#cv #praca #pracbaza #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #kiciochpyta #zycie #codziennysynbozy
  • 8
@Rak38920: No jeśli 28 lat i studia nieskończone to chyba sam przyznasz, że nie wygląda to za ciekawie w cv. Jeśli studia nie są jakoś powiązane z pracą to zastanowiłbym się w ogóle nad ich wpisywaniem.