Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 237
mireczki moje kochane z okolic #gdansk
Do jednego z wykopków przybłąkały się dwa małe kociaki (ma bana, więc pozwolę sobie opisać wszystko ja)

Kotki wyglądają na max 2-3 miesiące, zostały nakarmione i ogrzane (jeden jest nawet na tyle zdolny, że wiedział do czego służy kuweta ʕʔ)
Mało prawdopodobne wydaje się żeby komuś zaginęły dwa małe koty jednocześnie, więc ewidentnie ktoś się ich pozbył.
Niestety nie ma możliwości aby zostały na długo w tym domu, więc pilnie szukamy dla nich kochających ludzi.
Można pojedynczo, można w pakiecie, byleby tylko nie musiały skończyć w jakimś schronisku.

Wielka prośba do was - znacie kogoś kto przygarnął by te biedactwa, albo może ktoś z was sam chciałby to zrobić?
Może jakaś babcia jest samotna i na dzień babci zechciałaby kotka do towarzystwa? ()

Na wszystkie pytania odpowiem.

kotki są w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego (dobrze to odmieniam?), ale w okolicy 50 km spokojnie znajdzie się dla nich transport ( #elblag #malbork #gdansk )

Więcej zdjęć w komentarzach o ile wykop nie zastrajkuje i w ogóle je wyśle xD

#szarekotkidlaanonka #koty #ogloszenie #niewiemjaktootagowac #pokazkota jakie są jeszcze kocie tagi hmm #kitku
Pobierz gfgfgfa - mireczki moje kochane z okolic #gdansk
Do jednego z wykopków przybłąkały si...
źródło: comment_5eg3iI4Axhu3DBfu1V7qFwJe8ghB91wf.jpg
  • 40