Wpis z mikrobloga

@rozowyrychupeja: niby tak tak a jak co do czego to widze że tacy delikatni Panowie, czyli och ach głos delikatny i cieniutki, zmiękczenia iwgl zeby go "pedałem" nie nazwać ma jakieś koleżanki i #!$%@? jest fajno.
A #!$%@? jak ja mam zainteresowania, sztuka, majsterkowanie i potrafie wszystko zrobic , lvl 20 w obecnych roku wpadnie... i #!$%@? XD proszę powiedziec mi jak tu zrobić by dupa nie bolała?
A #!$%@? jak ja mam zainteresowania, sztuka, majsterkowanie i potrafie wszystko zrobic , lvl 20 w obecnych roku wpadnie... i #!$%@? XD proszę powiedziec mi jak tu zrobić by dupa nie bolała?


@Krypi75: Przestać przejmować się innymi ludźmi, bo zawsze ktoś będzie miał lepiej od Ciebie, zacząć obracać się w bardziej odpowiadającym środowisku, z którego będziesz zadowolony.

Jak to ludzie już mają, tak interesują ich różne rzeczy (i różni ludzie).
Tamte
@Krypi75: Wymień mi swoje przykładowe naprawy albo rzeczy zrobione związane z majsterkowaniem, 5 rzeczy z ostatniego roku i 5 rzeczy, z których jesteś najbardziej dumny.

No niestety, jak nie jesteś egoistycznym cwaniakiem to zawsze będzie cię dupa piekła. Kto nie dyma ten jest dymany.

@AnvrZXbx7i76XF: https://www.youtube.com/watch?v=K15Lypaq940
Tutaj przykład jak niepracujący facet, który nie umie sam kupić pianki za 20zł i doszczelnić okien, albo ma to w dupie, ma żonę miss