Wpis z mikrobloga

@art212: Wystarczy że potem zmienisz hasło i upewnisz się że nie ma jakiegoś nowego konta w "kontach użytkowników". Ale co jest trudnego w HIK'u?
@dktr: Bardziej interesuje mnie ta zakładka. Support wysyła do mnie: "Proszę włączyć nagrywanie ciągłe w harmonogramie dla wszystkich kamer, z włączoną jednocześnie detekcją dla każdej z kamer. (Detekcja ruchu uruchomiona, siatki detekcji zaciągnięte i ustawiona wymagana czułość)".
Wszystko #!$%@? zrobione. Tylko - NIE DZIAŁA.
art212 - @dktr: Bardziej interesuje mnie ta zakładka. Support wysyła do mnie: "Proszę...

źródło: comment_VmVQVLjROV66J9bWC3qvCtcSyCxXQ2lH.jpg

Pobierz
@art212: Czyli pewnie takie ustawienie zadziała dla kamer IP gdzie konfiguracja detekcji odbywa się w samej kamerze, a w opcjach rejestratora ustawiasz zapis ciągły.
@art212: Też próbowałem to ostatnio ustawić, ale mi się nie udało. Być może to przez to, że na razie mam nagrywanie tylko na kartę SD, więc jakbym miał rejestrator, to może będzie to działało tak, jak napisał @dktr.
Tak więc mam nagrywanie ciągłe, bez możliwości sprawdzenia, w którym momencie był ruch, albo mam tylko nagrania, wyzwolone detekcją ruchu.