Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy regularnie trenuje #boks , wczoraj żeby trochę "pomieszać" i sobie odmienić poszedłem pierwszy raz w życiu na #muaythai . Mireczki wszystko mnie napier**** - przedramiona, łokcie, kolana, podudzia, żebra. Ale tak ogólnie super sport i za tydzień też jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z klasycznego boksu nie zrezygnuje bo się tym jaram, ale raz w tygodniu można potrenować co innego.
#sztukiwalki #oswiadczenie
  • 31
@Blahblahaa: Też jestem nierozciągnięty, ale raz w tygodniu z chęcią tam pochodzę. Nie dość że nauczę się coś nowego to właśnie może uda się coś rozciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AllOver: Boks trenuje 3-4 razy w tygodniu więc jak do tego dorzucę raz tajski to nic się nie stanie. Zawsze jakieś urozmaicenie.
@AllOver xD najpierw musi zadać z 80 ciosów. W mma nokaut jest w pierwszej rundzie po pierwszym ciosie. Dostałeś kiedyś w głowę w rękawicy do mma? One chronią tylko rękę uderzajcego, zero ochrony. Nie to co te poduszki bokserów. Chodzi taki jak by się zesrał, zasłonięty za rękawicami wielkości głowy. Dostał by rękawice do mma to nie wiedział by jak gardę trzymać. Po obaleniu jedyne co by zrobił to śmiesznie machał nóżkami
@AllOver: CTE jest eleganckie. Kolega widzę jakaś bojówka miłośników demencji, upośledzone jest piękne.

owszem możesz się tam kulać po ziemii z innymi sebkami. Boks to sport olimpijski


Zapasy i judo to również sporty olimpijskie.

Jak goście z MMA to nawet lewego prostego nie potrafią.


xD

Pięściarz to w 8 lub 10 uncjowych rękawicach nokautuje.


Pięściarz w 14 lub 16 uncjowych rękawicach co najwyżej spina się na sparringach i #!$%@? partnerowi z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Choir: Taki to sport, że byle Sebek czy inny celebrytka potrafi wejść do ringu i udawać, że walczy. W boksie nie ma takiej możliwości, bo to sport techniczny. Jak nie jesteś dobry w żadnym sporcie walki to idziesz w MMA, bo tam wystarczy opanowanie podstaw.
Boks umiera xDDD nigdy wcześniej nie było tylu gal co obecnie, pompowane są grube miliony. Najlepiej zarabiającym sportowcem jest pięściarz, a ty #!$%@?, że boks umiera.