Wpis z mikrobloga

jaki #iphone na początek przygody? czy SE będzie w porządku? poniżej jakiej wersji nie schodzić? celuję w dobrą używkę na olx; do tej pory windows phone i zero androida
  • 28
@makarony: szanuje. Ja od miesiąca se 32 i jestem zadowolony. Wcześniej tez Windows phone ale ostatnio już nie dało sie tego używać. Jak będziesz kupował zwróć uwagę czy jest ustawione hasło do konta Apple bo jeśli tak to tel jest dla Ciebie bezużyteczny.
@makarony: co do modelu to minimum SE/6S (to w 95% to samo, różnią się tylko wielkością). Wersja 32GB najlepiej, chyba że masz mało apek i mało zdjęć/filmów robisz to 16 wystarczy. Jak masz większy budżet warto pomyśleć o dopłacie do 7. W internecie masz masę poradników jak sprawdzać używany telefon przed zakupem i warto je sprawdzić.
@makarony: mam se jako drugi telefon, działa ok, nadaje się do komunikatorów i pod profesjonalną komunikację. Ale do konsumpcji treści nie nadaje się ani trochę. Jak okazjonalnie przeglądasz internet w telefonie to kup 6s/7, bo Twoja frustracja szybko osiągnie apogeum
@makarony: polecam SE i do tego etui Mophie z power bankiem i wbudowaną pamięcią. Do tego jest apka i wygodnie możesz sobie przerzucać dane z telefonu na etui. Taka sama historia u mnie, najpierw Windows Phone i później IOS, nigdy nie miałem Androida. Będzie Pan zadowolony :)