Wpis z mikrobloga

Szukam pracy - na wykopie powiedzieli mi, że jestem nierobem i nie pracuję tylko dlatego, że nie chcę - rzekomo. Czas to zweryfikować.

Moje marzenie? Chciałbym pracować w serwerowni IBM, ale inna serwerownia, gdzie przestrzega się wysokich standardów bezpieczeństwa również będzie mile widziana. Jestem otwarty na ciekawe propozycje.

Mieszkam na prowincji, a więc byłoby miło, gdyby ktoś zaoferował mi pakiet relokacyjny na start. Nie mam zbyt wygórowanych wymagań finansowych, chciałbym jednak móc normalnie żyć, a nie wegetować. Z tego względu widełki na poziomie 2,5 - 3,5 netto wydają mi się rozsądne.

Lokalizacja? Gdańsk / Warszawa / Wrocław /lub okolice

#serwerownia #it #gdansk #warszawa #wroclaw
#pracbaza #szukampracy

Dajcie kilka plusów dla motywacji, nowy rok, nowe możliwości... jeśli mój apel znajdzie się w gorących to wylosuję jedną osobę, której wyślę trochę #bitcoin na mój koszt. :)

#wykopefekt
  • 39
Chciałbym pracować w serwerowni IBM, ale inna serwerownia, gdzie przestrzega się wysokich standardów bezpieczeństwa również będzie mile widziana.


@tomosano: IBM w Polsce to tak jak byś do Comarchu poszedł z tego co słyszałem, zobacz sobie opinie na internetach to są średnio zachęcające. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spróbuj też aplikować przez ich stronę, masakrycznie ciężko wszystko idzie.
@tomosano: jak jesteś juniorem i nie zamierzasz pracować w webdevie czyli Java etc to tak na prawdę musisz szukać gdzie się tylko da, bo ciężko się wbić rynek w Polsce poza tamtą branżą. To co napisałem to tylko wyczytałem, jak każda firma ma też swoje plusy. Sam zresztą Comarch ponoć nie jest taki zły jak go malują. Jak dopiero wchodzisz w rynek to lepsze to niż siedzenie w domu.