Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Drogie Mirki i Mirabelki, wybieram właśnie armaturę do łazienki (2 umywalki, wanna, sedes z zabudową) czy między popularnymi firmami typu koło, cersanit, roca jest jakaś odczuwalna różnica? Ewentualnie czy warto patrzeć na mniej popularne firmy (ideal standard, oltens, kludi itp.)? Któraś z firm jakoś się wyróżnia i szczególnie warto zwrócić na nią uwagę? Liczę warto spojrzeć na jeszcze inną markę? Czym Wy się kierujecie przy wyborze armatury poza kształtem?
#budujzwykopem #remontujzwykopem #lazienka #budowadomu
  • 8
@otoTO: stelaż tece, wanna caldewei, a umywalki czemu dwie? a nie lepiej jedną 120?
kludi weź sobie mieszacz do wanny.
hajs, eksploatacja i długowieczność.
z doświadczenia wiem, że koło dobre nie jest.
z armatury polecam hansgrohe, grohe i kludi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drlect3r: umywalki dwie, bo taka jest wizja żony ( ͡º ͜ʖ͡º). W czym taka umywalka od koło będzie gorsza od np. roca (pytam poważnie) ? Koło się szybciej porysuje, odbarwi?
koło szybciej chyta zabrudzenia.


@drlect3r: co xD tak może jest jak się myje umywalkę raz na miesiąc albo ma się uber twardą wodę (to akurat w częste) - no ale wtedy każda umywalka chwyta szybko kamień

@otoTO: ja tam polecam koło - mam wszystko z koła poza zlewem w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt faktem kupowałem raczej droższe produkty