Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jednemu z rodziców, którego dziecko uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 34 w Krakowie, nie spodobał się pomysł halloweenowego balu. Postanowił zgłosić sprawę do kuratorium. Po interwencji małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak zabawę odwołano
  (-‸ლ).

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #szkola #4konserwy pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Aż mnie ciarki żenady przeszły xD

  #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Kurła ale inba. Dzwoni do mnie telefon, odbieram s tam jakaś kobieta z ryjem, dlaczego skasowałem jej zdjęcia. Ja nie wiem o co chodzi nawet, pytam jakie zdjęcia? A ona krzyczy, że robiła u mnie zdjęcia w tamtym roku i jej je pokasowalem. Mówię, żeby spokojnie wyjasniła o co chodzi.
  No i kobita tłumaczy, że robiła zdjęcia z bombelkiek i wysłałem jej linka do zdjęc a teraz tych zdjęć nie ma. I jakim prawem ja jej w komputerze grzebałem.
  (Pokapowałem się, że chodzi o zdjęcia udostepnione w chmurze google dysku, które udostępniam klientom)
  No i tłumacze jej, ze zdjęcia udostępniłem jej w chmurze i w umowie ma napisane, że prosze pobrać zdjecia w ciągu 3 miesięcy bo potem kasuje ze wzgledu na ograniczoną ilosc na dysku.
  Okazuje się, ze ona te foty pobrała niby ale je skasowala i chciala pobrac znowu a na dysku ich nie ma. I jakim ja prawem grzebałem w jej dysku. Tlumacze jej spokojnie, choć juz mnie gotuje, ze dysk jest moj, płace za niego i służy tylko do udostepniania. Jeśli sesja byla rok temu to tych zdjec nie trzymam juz tam.
  A ona na całą jape sie drze, że NIE MIAŁEM PRAWA KASOWAĆ ZDJĘĆ JEJ DZIECKA!!! TO BYLY JEJ ZDJECIA ZA KTÓRE ZAPŁACIŁA!!! PROSZĘ ODDAC PIENIĄDZE.
  Ja juz wkur...ny mówię, że jej zdjęcia byly te ktore pobrała w ciagu 3 miesiecy a teraz to jej sprawa co zrobiła z nimi. A moja sprawa co robię ze zdjęciami na moim dysku.
  Ta sie zaczela drzec, ze albo zdjecia albo pieniądze bo pojdzie do prawnika i opisze w internecie jak oszukuje ludzi i im grzebię po ich komputerach.
  Mówię, ze niech se robi co chce i się rozłaczylem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  I tak to się zyje w tej Bolzce( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #logikarozowychpaskow #fotografia #inba i #heheszki

  EDIT: Wlasnie sie pokapowałem, ze chyba mam te foty w domu na jakims dysku zewnetrzym( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzwonić do Paniusi czy olać sprawę za chamstwo?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (192)