Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem juz co ja robie zle i co jest ze mna nie tak. Zawsze chcialam miec dom, 3 dzieci, oprocz tego prace w zawodzie ktory sobie kiedys wymarzylam. No i prace w tym zawodzie mam, mam mieszkanie, samochod, biegam po pracy codziennie. Mysle ze wygladam niezle. To tez nie tak ze teraz zaraz od razu te dzieci. Rownie dobrze moglyby byc i za 8 lat gdyby byl ktos z kim warto zostac. Mam 25 lat wiec stara jakas tez nie jestem. Bylam w kilkuletnim zwiazku, bylismy zareczeni ale rozstalismy sie. Kilka miesiecy temu zaczelam sie spotykac z kims innym. Potrafilismy przegadac kilka godzin, mielismy takie same poglady ale zerwal ze mna bo nie pasujemy do siebie. Jak mi cos nie pasowalo to o tym mowilam, nie chcialam byc baba ktora wymaga nie wiadomo czego a nie mowi o co jej chodzi, on przez pierwszy miediac proponowal randki, pozniej rowniez ja, nie czekalam az on cos zaproponuje, sama tez dzwonilam. No i klapa. Nie wiem co mam robic. Chyba czas sie godzic ze staropanienstwem i takie sa fakty.
Żadnych orbiterow nie ma. Jedyni faceci z ktorymi mam kontakt to brat i moj sasiad (ma zone i 4 dzieci).
#zwiazki #zalesie #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tutaj masz racje, same dobre dogadywanie się to za mało i wiedzie tylko do fz. Może znajdź sobie kolegę tylko do rozmów, którego nie będziesz musiała trzymać we friendzone bo oboje nie bedziecie sobą zainteresowani pod katem związku/fizyczności
  • Odpowiedz
OP: @Eugeniusz_Zua chyba zle opisalam to co mam na mysli. Z tym niebieskim oprocz takiego dogadywania sie to takze uprawialismy seks czy trzymalismy sie za rece.
W moim ostatnim komentarzu chodzilo mi o to ze skoro tak super sie dogadaliwalismy to ja juz nie wiem co jest potrzebne do zwiazku skoro w tym ostatnim wedlug mnie bylo wszystko.
Mi nie zalezy na jakiejs przyjazni, wsadzaniu kogos w friendzone.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
Nie wiem no jesli ja spotykam kogos kto mnie pociaga, chce z jim gadac, mamy wspolne tematy to czemu tego nie przeniesc na zwiazek?


@AnonimoweMirkoWyznania: A przynajmniej spróbować przenieść, ja niestety słyszałem już o sobie, że nie jestem pociagający wiec pozostało mi pisanie z anonimami na wykopie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz