Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozmowa Mistrza Przegrywa z Normikiem(XXI wiek)
Przegryw: Ehh chciałbym w końcu mieć dziewczynę ale mam zero sparów na tinderze, badoo, sympatii, wykopie
Normik: Masz za duże wymagania :)
P: Lajkuje wszystko jak leci
N: To pewnie masz kiepski charakter :)
P: Jak one poznają charakter jak nie mam sparów
N: Gdybyś miał zainteresowania i chodził na siłownie to byś mógł w końcu pokazać charakter :) Zacznij pracować nad sobą dla siebie :)
P: Przecież mam zainteresowania i jestem silniejszy od ciebie
N: To masz złe zainteresowania, musisz robić coś ciekawego. Siłownia nie ma znaczenia dla kobiet.
P: To mam mieć zainteresowania dla siebie czy dla kobiet? Przed chwilą napisałeś że mam chodzić na siłownie.
N: Gdybyś miał zainteresowania i chodził na siłownie to byś mógł w końcu pokazać charakter :) Zacznij pracować nad sobą dla siebie :)
P; Już to napisałeś
N: I o to własne chodzi :) Jakbyś będziesz miał takie zainteresowania które będziesz robić dla siebie ale jednocześnie kobiety uznają je za ciekawe to wtedy będzie dobrze :)
Pamiętaj, najważniejsze żebyś pracował nad sobą dla swojej satysfakcji a nie dla tego żeby przypodobać się kobietom :)
P: Przecież to co napisałeś nie ma sensu
N: Gdybyś miał zainteresowania i chodził na siłownie to byś mógł w końcu pokazać charakter :) Zacznij pracować nad sobą dla siebie :)
P: Zaciąłeś się, #!$%@? twoje pozbawione sensu rady
N: I taki jest właśnie z wami przegrywami problem, ktoś wam daje dobre rady a wy reagujecie agresją :)
P: Okej sorry, zareagowałem może zbyt impulsywnie
N: Widać że masz problemy z charakterem, facet ma być stanowczy i agresywny :)
P: Dobra #!$%@?
N: I taki jest właśnie z wami przegrywami problem, ktoś wam daje dobre rady a wy reagujecie agresją :)

#przegryw #takaprawda #niepopularnaopinia #heheszki #humorobrazkowy #wychodzimyzprzegrywu #bekazpodludzi #bekaznormictwa #rozwojosobistyznormikami #podrywajzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania: Mocno tutaj generalizujesz, bo sporo ludzi spod tagu przegryw także się tam udziela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardziej chodziło mi o inne wydarzenie, a mianowicie akcję klaudiusz. Całe tłumy przerywów zaczęły implikować ludziom następujący ciąg przyczynowo-skutkowy:
Komuś nie podoba się to, co robi janusz_pol-> jest białoryczerzem->bo liczy, że któraś różowa łaskawie pozwoli mu zaruchać.
Żeby dojść do takich wniosków naprawdę trzeba mieć urojenia z nieruchania (
N: I o to własne chodzi :) Jakbyś będziesz miał takie zainteresowania które będziesz robić dla siebie ale jednocześnie kobiety uznają je za ciekawe to wtedy będzie dobrze :)

Pamiętaj, najważniejsze żebyś pracował nad sobą dla swojej satysfakcji a nie dla tego żeby przypodobać się kobietom :)

P: Przecież to co napisałeś nie ma sensu


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak tego nie rozumiesz, to normalne, że jesteś przegryw,
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ale tej bezrozumnej masy normickich onanistów to z przegrywami nie łącz

Ale was łączy prawie wszystko, łącznie z nienawiścią do tej drugiej grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyną różnicą jest tutaj podejście do kobiet, które jednak zarówno w przypadku przegrywów jak i spermiarzy jest skrajnie przedmiotowe.

Śledzisz jej tag gniotąc siura stulejaku?

I jak zwykle wszystko sprowadzacie do swoich własnych kompleksów leżących w sferze seksualnej (