Wpis z mikrobloga

Mój stary poparzył sobie rękę. NAPRAWDĘ, #!$%@?, ULTRA POPARZYŁ. Potrzebuje przeszczepu, więc jako jego syn zgodziłem się oddać skórę. Lekarz powiedział, żebym przyszedł na operację, to mi wszczepi ekspander. #!$%@?, nie wiedziałem, co to, ale poszedłem. #!$%@?, ja się obudziłem, to miałem na plecach pod skórą taką, #!$%@?, gumową kulę, a z niej przez dziurę w skórze wystawała gumowa linka, na której końcu jest taka czarna pompka jak w w tym aparacie do mierzenia ciśnienia, czy pompce do materaca. Lekarz nacisnął dwa razy i mi, #!$%@?, ta kula urosła. Podobno ma to rozciągać skórę, by było jej więcej, akurat na przeszczep. Już tydzień siedzę z tą kulą, lekarz miał co tydzień dwa razy pompować, ale jakoś, #!$%@?, ona codziennie się robiła większa. Myślałem, że może jak śpię, to ciałem naciskam i się pompuje. #!$%@?, przed chwilą już zasypiałem i nagle słyszę, że ktoś mi wchodzi do pokoju. Otworzyłem delikatnie oczy i zobaczyłem ojca, pomyślałem, że poczeka i zobaczę co będzie robił. Patrzę, a on mnie pompuje tą pompką. I to, #!$%@?, 3 razy mnie napompował. Pytam się, co #!$%@?, że tak nie można bo mnie, #!$%@?, rozsadzi! On mi na to, że mnie pompuje co noc, bo już się nie może doczekać na nową skórę. Ja #!$%@?ę, #!$%@?, nie dość, że mu robię przysługę, to on #!$%@?. #!$%@?łem się.
#medycyna #wykopefekt #pomocy

  • 2
@Mzil Oo stary, przy całym moim współczuciu dla Twojego taty ta część z pompowaniem przez ojca pleców rozwaliła mnie kompletnie:))) Zrobiłeś mi dzień tym wpisem :)))
Życzę tacie powrotu do zdrowia i żeby Ci trochę skóry ba plecach zostawili:)