Wpis z mikrobloga

Witam was moi mili w ten piękny wieczór. Ostatni komunikat wymaga powtórzenia ze względu na zakłócenia. Uważam, iż Polacy źle postąpili nie wpływając na wyższy wynik mojego komitetu, nasza społeczność popełnia wielki błąd po raz kolejny zawierzając jednej z dwóch wiodących partii. Przede wszystkim ludzie nie potrafią docenić włożonego serca, często nie zważając na to, iż ucierpieć na tym może zarówno państwo, jak również bezpośrednio moi bliscy i kariera. Myślę, że dopiero zimny prysznic pozwoli im zrozumieć, jak wielkie to będzie nieporozumienie. Ciężko nie wspomnieć w tej sytuacji, że pewne nieścisłości i niedopowiedzenia we władzy potrafiły doprowadzić do licznych sytuacji, w których sędziowie podejmowali się spraw przeciwko mnie kończących się uniewinnieniem. Niestety fakt, iż jestem oczyszczony z zarzutów ogłaszany był często po długim czasie, co stawiało mnie w złym świetle wśród sąsiadów. Jest mi ponadto niezmiernie przykro, iż muszę tracić swój prywatny, wolny czas na dojazdy do sądów. Wydaje mi się, że wyborcy odczują gorycz swych decyzji, jednak prawdopodobnie mnie to już nie dotknie - mam zamiar wyjechać w podróż i obserwować z oddali poczynania semickiego rządu. Nie zdziwię się widząc, pewnie nie jednorazowe, próby oszustw czy manipulacji, wszak źli ludzie u władzy prawdopodobnie będą mieli zamiar pomnażać swe majątki dzięki pracy zwykłych obywateli. Nie ukrywam, że może właśnie takie zachowanie może się przydać przeciętnemu Kowalskiemu, by zrozumiał jaki procent pieniędzy jest mu zabierany w podatkach i za kilka lat głosował rozsądniej. By inne kraje mogły w końcu traktować nas poważnie. W tym miejscu chciałem podziękować osobom, które głosowały na mnie (przepraszam, czy może pan przerwać rozmowę?). Nie jest was wielu, ale przynajmniej jesteśmy świadomi problemów. Oddalamy się od większości, której pieniądze przysłoniły oczy i najważniejszym aspektem życia stał się majątek i dostatnie życie - dla tych ludzi nie należy się starać. Przykro mi, że wyborcy dali się oszukać. Żal mi jedynie czasu spędzonego przy sprawach karnych i wskazywaniu nieprawidłowości na nagraniach. Niemniej wysyłam wam dużo ciepła, koniec końców wszyscy jesteśmy członkami tego samego ustroju.

Pobierz s3b4 - Witam was moi mili w ten piękny wieczór. Ostatni komunikat wymaga powtórzenia ...
źródło: comment_InSHVOZXTyMXF9KhgdT00yNOXT5mH9jD.jpg
  • 1