Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
  #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Dzisiaj rano obudziłem się z drgawkami, zlany zimnym potem i ogromnym bólem w okolicach klatki piersiowej. Bardzo szybko trafiłem do szpitala. Diagnoza? Okazało się, że to boli, aż tak mnie to boli, że Rychu Peja ma dziś szansę uczciwie zarobić.

  #peja #rap #heheszki

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  diss na kierowców, którzy jadą zderzak w zderzak. dzisiaj jakiś dzban wisiał mi na dupie tak, że patrząc w lusterko miałem wrażenie, iż siedzi na tylnej kanapie w moim aucie. oczywiście gdy pojawiło się gwałtowniejsze hamowanie (co w ruchu miejskim dziwnym nie jest), prawie wpakował mi się w tył, po czym trąbił i kurwił, jakby za jego głupotę był odpowiedzialny kto inny.

  #motoryzacja #prawojazdy pokaż całość

  odpowiedzi (113)

Advertisement