Wpis z mikrobloga

@Piwniczanin: no popatrzyłem sobie pobieżnie na twoje posty i pisałeś, że lubisz sobie czasem wypić, więc jeśli Ty mnie nazywasz "#!$%@? ćpunem" bo wyjątkowo wspomogłem się chemią, żeby się uczyć to sam jesteś "#!$%@? alkoholikiem" - i na pewno nie stosujesz go do produktywnych celów tylko do ogłupienia/zrelaksowania się.
@Irekpodeszwa: nie lubię gier (z paroma wyjątkami)
@detokstyle: Mógłbyś bardziej sprecyzować pytanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n4rty: dużo lepiej niż na trzeźwo, ale należy nie przesadzać z ilością. Porównałbym do różnicy między jazdą rowerem a samochodem - samochodem szybciej i wygodniej. Rowerem wolniej i więcej wysiłku.
@Antidolum: Tylko kurła jak? Oto je pytanie Panie kolego.
@Piwniczanin: lubię się wdawać w niepotrzebne dyskusje jak nie mam co robić, a że akurat platforma edukacyjna padła to zmarnowałem tych kilka chwil na Ciebie. Nie musisz dziękować, proszę bardzo, poletzam się na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twój ostatni komentarz idealnie pokazuje dysonans naszej merytoryki.
@detokstyle: Mało, ostrożność ze względu na wcześniej brane substrancje psychoaktywne. Jedynie mnie odmuliło i zabiło senność. Brak efektów pożądanych - koncentracja i pobudzenie. Ale nie dorzucam fuki, czekam aż naprawią platformę.
@Piwniczanin: To nawijaj dalej swoje dyrdymały, ale gdzie indziej. Chyba, że masz coś ciekawego do powiedzenia.