Wpis z mikrobloga

W przyszłym miesiącu będziemy świadkami drugiego kroku w upadku #bioware
Legendy branży. Studia na którego grach wychowały się pokolenia graczy. Serii takich jak Baldur's Gate, MDK, KotOR, Neverwinter Nights, Mass Effect czy Dragon Age.
Po klapie związanej z ostatnim Mass Effectem wielu wieszczyło upadek. Ale będzie to niczym w porównaniu do nowej gry studia która będzie miała premierę już za kilka tygodni. Nikt na Anthem nie czeka, nikt niczego po niej nie oczekuje, i to jest smutne, a jedyne czego ludzie się spodziewają to takie #warframe pomieszane z #destiny2.
Ludzie którzy kiedyś wyznaczali rozwój gier RPG, bez których nie powstał by pierwszy #wiedzmin w formie jakiej znamy bo Ray Muzyka oddał prawa do Aurory za darmo Redom, ludzie którzy tworzyli najlepsze historie skończyli jako ludzie na których produkcję nikt nie czeka i każdy wieszczy fiasko, smutne to ¯\_(ツ)_/¯
#gry #pcmasterrace #masseffect #anthem #baldursgate
  • 4
@Qiudo: W mojej opinii raczej nie ma szans na wielki sukces bo nie robią gry dla swoich fanów, to jak DoW3 czyli moba dla fanów strategii. Mityczna szersza publiczność. Ale poczekamy zobaczymy, ja po androbiedzie nie spodziewam się od nich niczego powyżej średniej.
Nikt na Anthem nie czeka


@Qiudo: No ja czekam, pracuje nad nią trochę inna ekipa niż ta z Andromedy, której już nie ma(zamknięto studio Bioware Montreal ¯\_(ツ)_/¯ ), a obie produkcje miały swój początek jakoś po ME3. Jak Anthem będzie klapą i zamkną Edmonton to im tylko Austin zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)