Wpis z mikrobloga

@JustJoinIT: #10yearchallenge i #rozdajo i skromny konkurs po naszej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki-Programiści, opiszcie co porabialiście dekadę temu? Jak blisko, lub jak daleko IT byliście? Jakie początki z branżą, czy komputer służył Wam do czegoś więcej niż grania w Heroes III?

Czy 10 lat temu mieliście plany na to, aby wejść w świat programowania? Może na lekcjach informatyki kazali wam robić hiperłącze w wordzie, a dziś robicie własne softy dla zagranicznych klientów za miliony monet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opiszcie swoją historie, a tą najbardziej plusową nagrodzimy blaszką "u mnie działa" taką, jak ze zdjęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki: następny poniedziałek 12
Najbardziej plusowany wygrywa

#programowanie #programista15k #it #heroes3
Pobierz JustJoinIT - @JustJoinIT: #10yearchallenge i #rozdajo i skromny konkurs po naszej str...
źródło: comment_PQIsSPnRImjQTKu0K3CA1nw2UHUww8YD.jpg
  • 14
@JustJoinIT: gdzie opisać tę historię?

to było chyba jak dopiero co #heroes3 wyszło, czyli jakieś 20 lat temu (nie 10), byłem wtedy w gimnazjum chyba i grzebałem w plikach z grą. Wśród nich był plik .bmp ekranu autorun.exe, który otworzyłem w paincie i zacząłem dodawać jakieś swoje napisy. Dzięki temu ekran autorun otwierał się z moimi napisami w tle, a ja szpanowałem wśród kumpli, że jestem programistą ( ͡
Pobierz E.....k - @JustJoinIT: gdzie opisać tę historię?

to było chyba jak dopiero co #Her...
źródło: comment_NbCkkkGsdoAlj6f8KaHzB4QpJ8L0ZBRL.jpg