Wpis z mikrobloga

@PowerCube: To chyba nie macie wielu klientów, jak macie czas zajmować się takimi rzeczami.

I w jaki sposób walczycie? Jest gdzieś zaplanowana jakaś manifestacja, czy ograniczacie się do pierd&lenia w internecie?
Firmie powinno zależeć na klientach, a mieszanie się w takie tematy to robienie sobie wrogów na własne życzenie.


@Hedage: Myślisz, że osoby rozważające zakup jakiejś tam listwo-kostki z portem USB mogą być zakochani w moderatorach Wykopu i oburzą się na tego typu post? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i zapominasz chyba, że Wykop to prywatna firma, która ma prawo usuwać jakie treści chce ze swojej strony czy swojego FP. Nie mieszaj wolności z anarchią. Jak mi wejdziesz nieproszony do domu, a ja Ci każę z niego wyjść, to grzecznie wyjdziesz, czy będziesz drzeć mordę o mojej nietolerancji i jak ja w ogóle śmiałem wyprosić Cię z własnego domu?
@Hedage: ale czytałeś nasz post nie? Bo tak trochę popłynąłeś w temacie.

rozdaje bany na facebookowym fanpagu za nieprzychylne komentarze na temat ostatnich "rekordowych wzrostów"
wszystkie kuce z naszego biura mają nielimitowany dostęp do internetu, dopłacamy 50gr za każdy post szkalujący ACTA mało tego na czas protestów udzielamy płatnego urlopu!


@PowerCube: Powiedz im, że ode mnie mają jeszcze po słoiku powideł, aby zmienić niesmak gdy czytają wypiciny takiego jednego w bordowym ubranku.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PowerCube: No to przecież napisałem wyżej. Olaboga banujo na swojej własnej stronie, no niesamowite, jak oni mają czelność w ogóle! Idźcie kręcić małysza czy coś. XD

Zrobiliście teraz sobie taką antyreklamę, że aż osobiście się upewnię, by znajomi nie korzystali z Waszych usług. xD
@Hedage: banują użytkowników na zewnętrznym portalu bo ci zwracają im uwagę, że ostatnie wzrosty są generowane przez trolli związanych z aferami CP czy IBM. W związku ztym postanowiłeś zainsynuować nam, że wspieramy pedofilię mało tego teraz pójdziesz na podwórko opowiadać, że jesteśmy źli i niedobrzy. Mirku zlituj się ( ͡º ͜ʖ͡º)