Wpis z mikrobloga

@Kostan32: jaki ty #!$%@? zabawny jesteś. Ty żyjesz i nic z tego nie wynika. Więcej, nie masz widoków, by ktokolwiek był tym zainteresowany, czy też uwiecznił tak marny żywot w historii.

Szczęść Boże, Przekażmy sobie znak pokoju.
  • Odpowiedz
@ArchDelux: a co tu ujawniać? Człowiek nie żyje, to osobista tragedia. Nikomu nie życzę takich doświadczeń. Gdy zmarła moja matka, chciałem podpalić szpital z powodu indolencji lekarzy. Kumpel mnie siłą powstrzymał. Co zrobiłbym typowi, który by ją po necie szkalował? Co Ty byś zrobił w adekwatnej sytuacji?
  • Odpowiedz
@Kostan32: i tyle z twojej odwagi cywilnej. Bohaterski obszczymurek, który boi się bronić własnych poglądów. Jesteś jak te małe #!$%@?ące pieski. Jedynie po kostkach możesz... A jeden porządny kop i podkulasz ogon, bo już wiesz kto panem, a kto...
  • Odpowiedz
@marek-sisey-tymoszczuk: Jakiej odwagi cywilnej ? Jeżeli w państwie dochodzi do sytuacji łamiących demokracje a krytyka Świętego Pawła może skończyć się przymusowymi wakacjami to co w tym dziwnego że ludzie się boją ? Zwykły reżim w Kaczystanie i tyle
  • Odpowiedz
@Kostan32: co mi tu z państwem wyjeżdżasz? Jesteś zwyczajnym tchórzem i pierwszy byś #!$%@?ł, albo wybrał stronę silniejszego, nawet gdyby akurat ten miał zamiar skopać twojego kumpla. Demokracja? Tobie się marzy pajdokracja i zero odpowiedzialności za swoje słowa, ale tylko swoje. Innym należy #!$%@?ć!
  • Odpowiedz
@Kostan32: no jasne, a ja się wczoraj urodziłem, a ty nie napisałeś, że wolisz pozostać anonimowy, bo waadza. Wychowano mnie w innych wartościach inaczej też rozumiem chrześcijaństwo. Jeszcze pamiętam nieco z historii. Jak bardzo byli odważni ci, którzy żyli wbrew Rzymowi, ci którzy dzielili się wszystkim. A może św. Franciszek to frajer? Do czego nam ten cały poczet świętych, skoro potrafimy robić takie świństwa i to w poczuciu czegoś dobrego, bo
  • Odpowiedz