Wpis z mikrobloga

Cześć
Mam problem.
Końcem sierpnia, początkiem września 2017 roku oddałem do lakierowanie i ogarnięcie Toyote Yaris, bo w lewym tylnym nadkolu pojawiła się rdza.
Panowie zrobili, skasowali 750 zł.
Dziś przypadkiem zwróciłem uwagę na to miejsce i zobaczyłem, że pojawia się niemal dokładnie to samo, w tym samym miejscu.
Pytanie moje czy to normalne ? Spartaczyli robotę ? Reklamować ? Znajomy mówi, że mnie wyśmieją jak tam pojadę, szkoda czasu, ale ja nie chce popuścić.
Zdjęcia w komentarzach. Jakość taka sobie bo robione przed chwilą.
Proszę o radę/pomoc i wybaczcie jak coś źle otagowałem i zawołałem nie te osoby.

#lakiernictwo #warsztat #mechanikasamochodowa
MentalnoscBiedaka - Cześć
Mam problem. 
Końcem sierpnia, początkiem września 2017 r...

źródło: comment_5MxqDIuBYeMtmRqlvSV6vu4C0ALPBsVY.jpg

Pobierz
  • 13
@MentalnoscBiedaka: Jak na stosunkowo świeżą naprawę lakierniczą to szybko wyskoczyły purchle. Musiało dojść do uszkodzenia zabezpieczenia antykorozyjnego. Zobacz czy odpływy są drożne, bo gromadząca się woda będzie powodowała pogłębiającą się korozję.
Albo panowie z warsztatu się nie popisali, albo Toyota ma tak beznadziejne blachy że nawet Arthur Tussik by poległ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście reklamuj usługę - takie coś jest nie do zaakceptowania.
@MentalnoscBiedaka ja to mam w kółko. Rdzewiejący błotnik, wyciąlem zardzewiałą część karoserii, potem odrdzewiacz, szpachla, podkład, lakier. Żona przejechała się błotnikiem po słupie w garażu, szpachle pękła, lakier zszedł. Szlifowanie, odrdzewiacz, podkład, lakier. Rdza wyszła. Nie pozostanie mi nic innego niż wydłubać szpachlę, znowu wyciąć metal, potem odrdzewiacz, szpachla, podkład, lakier.

Czekajcie, Czy to już #pasta ?
@thebitterend: To raczej nie odpływy na tyle o ile się znam. Z każdej innej strony jest wszystko ok. Toyota nie ma beznadziejnych blach, to już moja druga i w rodzinie też tylko Toyoty i nikt nie ma problemu z rdzą.
@grzegorz-sokol: No ale jak w kółko ? Coś się musi dać zrobić. 750 zł to dla mnie duża suma, nie stać mnie na kolejną naprawę w dodatku wiedząc, że znowu
@MentalnoscBiedaka Na złą wolę w Polsce nie ma rady, nawet jak masz dowód wykonania usługi. Sam to niedawno przerabiałem z wymianą rozrządu w aucie. Spróbuj porozmawiać, może mają wizytówkę w Google mapsach, wtedy można wspomnieć o negatywnych komentarzach. A jak się nie uda to nie ma wyjścia - zmiana lakiernika i ponowna robota.