Wpis z mikrobloga

@audiboyz: służbowo mnie wysłali do białego dziś wyjeżdżam i na szkolną nawet nie podjadę. Jak rezerwowalem hotel to sprawdziłem tylko żeby jak najdalej od starosielc żeby mnie nikt nie zabił. Ogólnie wieczorem jak wyszedłem w oddali było widać łune od jakiś pożarów czy coś i słychać wrzaski. Recepcjonistka kazała się nie przejmować bo to starosielce i to normalne
@PZt37: Do domku też bym się nie pchał, zwłaszcza latem ( ͡º ͜ʖ͡º). A z Krzysiem da się pogadać jak ma dobry humor, kasy za zdjęcia nie chciał i pretensji za brak darów też nie miał. Jak poszedłem do sklepu po piwko i zapytałem czy coś chce, to o 2 karmi poprosił i mleko mu jeszcze zaproponowałem. W tym roku też się tam wybieram z kumplami
@audiboyz: Jakbyś był z jakąś dziewczyną to może by cię wpuścili, oczywiście pod warunkiem zakupów za 100zł do tego 50zł za zdjęcie z prezydentem.
Ale więcej z tego kłopotów możesz mieć bo spiszą cię z dowodu, do tego mają kamery na wejściu i w domu struś też nagrywa. To są ameby umysłowe i nigdy nie wiadomo co mogą zrobić z nagraniami gdzie będzie twój wizerunek. Poleci coś na jutube, albo z